Navigace

Kontrolní a měřící činnostiSlužbyÚvodní stránka EKON ST spol. s r.o.


Termografická diagnostika staveb

Termovize

Kamera pro lokalizaci tepelných úniků, závad topných systémů, míst potenciálních vzniků plísní, přehřátých součástek v elektrických rozvaděčích, vzduchových netěsností atd. Po dokončení měření je vyhotovena termografická zpráva obsahující termogramy.

Měření inspekční kamerou nepřístupných detailů staveb a kanalizací

  1. Nepřístupné detaily staveb

    Detaily

    Snímatelná bezdrátová obrazovka umožňuje snadné prohlížení při práci v omezených prostorech. Ukládání fotografií a videa na kartu Micro SD pomáhá s vytvářením dokumentace. Příchytky a magnet pomáhají při vyhledávání kamery. Trojnásobný zoom zaručuje lepší viditelnost.

  2. kanalizace

    Kanalizace

    Měření s dosahem 200m.

Schmidtovo kladívko - tvrdoměr

Tvrdoměr

Zjišťování hodnot pevnosti betonu ve stavebnictví a ve stavebním průmyslu, při výstavbě budov a konstrukcí mostů. Jedná se o nedestruktivní metodu měření pevnosti betonu.

Anemometr včetně usměrňovače objemového průtoku a trychtýřů určené pro talířové vyústky

Anemometr

Kompaktní vrtulkový anemometr testo 417 s vrtulkou o průměru 100 mm měří současně rychlost proudění, objemový průtok a teplotu. Přesný výpočet objemového průtoku na vyústkách je možné jednoduchým připojením faktoru trychtýře.

Měření pomocí detektorů CO2

CO2

Protože CO2 je důležitým indikátorem kvality vzduchu v místnostech, je velmi důležité měřit obsah CO2 v moderních klimatizovaných prostorech. Doporučená mezní hodnota CO2 pro vzduch v místnostech je 1000 ppm. Při hodnotách nad touto hranicí je nedostatek koncentrace vzduchu znatelný.Úvodní stránka EKON ST spol. s r.o.

Realizace: Enzon