Navigace

Pasivní a nízkoenergetické stavbySlužbyÚvodní stránka EKON ST spol. s r.o.


Pasivní a nízkoenergetické stavby jsou naší specializací, máme s nimi dlouholeté zkušenosti, víme na které části stavby se blíže zaměřit a umíme najít alternativní řešení případných změn projektu.

Pasivní stavbu nepostaví pasivní člověk. Toto moudro je v praxi při realizaci těchto staveb více než pravdivé a pro zvládnutí kvalitně provedených detailů, zamezení tepelných mostů, vzduchových netěsností apod. je nutné mít nejenom kvalitně zpracovaný projekt, ale také mít svůj vlastní systém kontroly pro včasné detekování kritických míst.

Vlastníme širokou škálu poměrně drahých diagnostických a zkušebních zařízení přes termografickou kameru, inspekční kameru, termohygrometr, anemometr, vlhkoměr, tvrdoměr apod., které používáme jednak pro vlastní sebekontrolu v průběhu realizace stavby, ale také k vytvoření dokladové části budoucímu uživateli

Náš několikanásobný průběžný kontrolní plán nesprávně evokuje až pedantskou atmosféru, nicméně je vysoce efektivní za což svědčí perfektní výsledky našich staveb při Blowerdoor testech a finálního termografického měření.

Energeticky vysoce úsporné stavby se neobejdou bez řízeného větrání s rekuperací. Samostatná větev firmy se VZT zabývá, což nám umožňuje být při výstavbě více samostatnými a je také přidanou hodnotou při elektivní koordinaci výstavby, řešení prostupů, zabetonovaných vzduchotechnických rozvodů atd..

obrazek3
obrazek4
obrazek4
obrazek24
obrazek1
obrazek3
obrazek5
obrazek7
obrazek8

Úvodní stránka EKON ST spol. s r.o.

Realizace: Enzon