Navigace

Řizené větrání budovSlužbyÚvodní stránka EKON ST spol. s r.o.


KOMFORTNÍ VĚTRÁNÍ S REKUPERACÍ TEPLA

navrhneme, zrealizujeme, zaregulujeme, servisujeme

obrazek1 obrazek2

Díky energetickým rekonstrukcím a zpřísňování stavebních předpisů pro novostavby dochází k zesílené izolaci vnějších stěn, okna a dveře jsou stále vzduchotěsnější. To sice pomáhá při úsporách tepelné energie, činí však nepostradatelným systém řízeného větrání, zajišťující pravidelnou výměnu vzduchu s minimální ztrátou energie. Větrání okny je totiž nepravidelné a nedostatečné a navíc uniká drahocenná energie.

IZOLUJETE = VĚTREJTE !

Jedině kombinací kvalitní větrací jednotky a hygienických zdravotně nezávadných rozvodů vzduchu přinese investice do systému větrání kýžené přednosti jako trvalý přívod čerstvého čistého vzduchu, úspory nákladů na vytápění 30-50%, odstranění vlhkosti a plísní, odstranění průvanu a snížení prašnosti stejně jako zvyšování hodnoty stavby.

Ať už se jedná o rodinný nebo bytový dům, byt nebo firemní prostory, novostavbu nebo rekonstrukci, větrání, předehřívání nebo chlazení, s rozmanitou nabídkou produktů v různých kvalitativních, cenových a komfortních třídách, je dobré z hlediska uživatele i realizace volit kompletní systém dokonale sladěných komponentů od jednoho výrobce – od větrací jednotky s rekuperací tepla přes hygienický systém rozvodu vzduchu až po viditelné vývody vzduchu s krycími mřížkami a nebo ventily. Množství výrobců splňující tyto podmínky je omezené.

Po dlouhodobém hledání byl pro EKON ST tedy jasným partnerem Zehnder, jejichž komplexní řešení VZT a špičková kvalita produktů nemá v Evropě konkurenci. Provádíme návrh, montáž, zaregulování a servis řízeného větrání s rekuperací tepla společnosti Zehnder. Při dodatečné montáži změříme kvalitu vzduchu v objektu, koncentraci kysličníku uhličitého, teplotu a relativní vlhkost a navrhneme optimální řešení ventilačního zařízení.

Zehnder vyvíjí, vyrábí a dodává kompletní systém větrání, zahrnující: prvotřídní větrací jednotky s vysokou účinností rekuperace tepla až 95% a entalpickým výměníkem pro optimalizaci vlhkosti, tichým bezstarostným provozem, nízkými provozními náklady; vysoce hygienické čistitelné rozvody vzduchu a designově dokonalé mřížky a ventily. Sladěné, snadno kombinovatelné součásti systému umožňují jednoduchou a rychlou instalaci.

obrazek3

Společnost Zehnder Group Czech Republic s.r.o. je dceřinnou společností švýcarského koncernu Zehnder Group AG, který s více než 20 výrobními závody a 3200 zaměstnanci patří k technologické a designové jedničce v oboru designových koupelnových a bytových radiátorů a k přednímu dodavateli komfortních systémů větrání s rekuperací tepla a stropních sálavých panelů pro vytápění a chlazení.Úvodní stránka EKON ST spol. s r.o.

Realizace: Enzon